O NAS

Właścicielem naszej firmy jest doświadczony i wykwalifikowany mistrz kominiarski Grzegorz Kowalewski. Świadczymy usługi kominiarskie w budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak również obiektach użyteczności publicznej i lokalach użytkowych. Chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz instytucjami, takimi jak szkoły czy urzędy.

Znajomość sprawdzonych technik w zakresie konserwacji i czyszczenia przewodów kominowych lub wentylacyjnych, przy zastosowaniu najlepszego specjalistycznego sprzętu gwarantuje sprawne i efektywne wykonanie usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w naszym zawodzie niekompetencja może przynieść tragiczne skutki, dlatego dokładamy wszelkich starań, by naszą pracę wykonywać należycie.

Oferujemy profesjonalny montaż kominów i wkładów kominowych, a także przeprowadzamy wszelkie naprawy serwisowe i remontowe. Wykonujemy przeglądy przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz instalacji gazowych. Nasza działalność obejmuje również wydawanie zaświadczeń i opinii kominiarskich. Rozwój techniki i coraz to nowsze rozwiązania grzewcze zobowiązują nas do stałego poszerzania wiedzy i umiejętności. Regularnie bierzemy udział w licznych szkoleniach i kursach, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

O nas

Pomiary profesjonalnym sprzętem

W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne czujniki gazu, mierniki temperatury powietrza, mierniki prędkości przepływu, analizatory spalin i kamery kominowe. Dzięki temu każdemu klientowi możemy zapewnić fachowe przeglądy kominiarskie oraz skuteczność wszelkich prac serwisowych.

Kompleksowe doradztwo

Zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo w zakresie konserwacji kominów. Sporządzamy potrzebną dokumentacją, a naszą pracę wykonujemy z zaangażowaniem i dotrzymywaniem terminów.

Współpraca

Szukasz dobrego i sprawdzonego kominiarza? Skontaktuj się z mistrzem kominiarskim Grzegorzem Kowalewskim. Zaufało nam wielu klientów, a to najlepsza rekomendacja dla naszej firmy. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Przypominamy, że zgodnie z art.62 ust. 1c Ustawy Prawa Budowlanego wszystkie kanały kominowe (dymowe, spalinowe, wentylacyjne) powinny być kontrolowane minimum raz w roku.
Ponadto kanały kominowe powinny być również regularnie czyszczone: spalinowe minimum dwa razy w roku, dymowe - cztery razy w roku.

Usługi Kominiarskie Grzegorz Kowalewski
Projekt i realizacja: internet-media.pl